• Zmiany w mieszkaniu latem

              Długi urlop w okresie letnich wakacji wykorzystuje się do przeprowadzenia remontu w domu lub mieszkanie. Wszystko zaczyna się od przemyślenia, co gdzie ma stać, a jeżeli chodzi o poważniejszy remont, niezbędne jest przygotowanie jakiegoś harmonogramu prac. Projektując pomieszczenia, należy zastanowić się nad tym, jak racjonalnie zagospodarować daną przestrzeń. Myślimy o wystroju sypialni, salonu, korytarza, kuchni oraz łazienki

  Trzeba też zaplanować garderobę, w której powinno się znaleźć miejsce na ubrania i buty. Przydatnym pomieszczeniem w każdym domu lub mieszkanie okazuje się być spiżarnia, gdzie można przechować przetwory na zimę. Takie produkty i rzeczy mało reprezentacyjne można oczywiście zanieść do piwnicy, ale nie każdy ją posiada. W domach funkcję schowka można wykorzystać w kotłowni, jednak w większych budynkach przydaje się pomieszczenie gospodarcze, w którym można przechowywać między innymi rower, sanki oraz kosiarkę, jeśli jest ona potrzebna. Zagospodarowanie przestrzeni może obejmować również powierzchnię pod schodami oraz różnego rodzaju wnęki.

              Urlop to czas na odpoczynek, jednak można jego część poświęcić na przeprowadzenie prac niezbędnych do wygodnego życia w swoim miejscu zamieszkania. Produkty przydatne do domu znajdzie się na następującej stronie internetowej: http://www.feldhaus.pl/ .

   

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :