• Przestrzeń wokół domu         

      Przestrzeń wokół domu         Projektowanie swojego miejsca zamieszkania kojarzy się głównie z samym domem, ale trzeba przecież zadbać jeszcze o jego otoczenie. Z jednej strony, powinno być ono ładne, a z drugiej – praktyczne. Porządek wokół domu wpływa na samopoczucie osób, które w nim zamieszkują, jak również gości. Warto pomyśleć o właściwym ogrodzeniu. Jeżeli nie chcemy być podglądani z ulicy, albo przez sąsiada, warto postawić wysoki płot. Musi on być również solidny, ponieważ ma to bardzo duże znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa domowników.

              Ścieżki oraz dojazdy, prowadzące do domu, powinny być utwardzone. W przeciwnym wypadku po większym deszczu będzie się po prostu tonęło w błocie. Dobrze by było, żeby na schodach zewnętrznych znajdował się materiał antypoślizgowy. Poza tym, powinien on być prosty, jeśli chodzi o utrzymanie schodów, prowadzących do drzwi wejściowych, w czystości.

   

   

  apeta, ropozycje na każdą kieszeń.ązania pasują do poszczególnych domów, można znaleźć wchodzć na stronę: elu innych, warto zaj            Przy wielu domach projektuje się ogród. Żeby mieć wodę pod ręką, powinno się od razu przygotować na zewnątrz kilka kranów czerpalnych. Przed posadzeniem roślin, warto zakupić ziemię dobrej jakości, ponieważ będzie to miało wpływ na to, jak będą one rosły. Także od razu należy posadzić drzewka i krzewy. Im szybciej się to uczyni, tym oczywiście prędzej urosną, a popularne gatunki takich roślin nie są przecież zbyt kosztowne.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :